Oferta firmy


Oprócz typowych usług optycznych funkcjonuje przy naszym zakładzie Gabinet Okulistyczny. Prowadzą go lekarze okuliści posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Oprócz diagnostyki i profilaktyki prowadzimy leczenie chorób oczu ,dobór okularów i soczewek kontaktowych. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15,30 do 17,00. Również od poniedziałku do soboty w godzinach od 10,00 do 14,00 funkcjonuje gabinet optometryczny zajmujący się określeniem wady wzroku i właściwych doborem szkieł okularowych.
Realizujemy recepty Narodowego Funduszu Zdrowia

Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć
KOMFORT TWOJEGO WIDZENIA NASZYM CELEM

Staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta, niezależnie od grupy wiekowej, pozycji zawodowej czy też sytuacji finansowej. Zapraszamy do nas wszystkich, ceniących sobie bogatą ofertę gwarancję jakości, profesjonalne doradztwo, kompleksową obsługę i indywidualizację ofert.
Koszt podstawowych okularów zaczyna się już od 60 zł

Wykonujemy wszelkiego rodzaju okulary korekcyjne i ochronne (przeciwsłoneczne, polaryzacyjne), wykonujemy naprawy okularów korekcyjnych oraz lutowanie opraw metalowych.
Prowadzimy sprzedaż soczewek kontaktowych.

Wykonanie okularów podstawowych może nie dłużej niż jedna godzina –w zależności od Państwa potrzeb, wykonanie okularów z soczewkami na zamówienie to 3 do 5 dni roboczych.
Okulary z soczewkami specjalnie cienkimi i progresywnymi wykonanymi w technologii „Free Form” – ok. jednego tygodnia.
Chcemy podkreślić ,że nasz magazyn szkieł okularowych zarówno mineralnych ( szklane) , jak i organicznych ( plastykowe) z powłokami antyrefleksyjnymi jak i bez nich gwarantuje 99 % wykonania usługi od tzw „ ręki”.

W szczególnych przypadkach możemy zaaranżować wizytę lekarza okulisty, czy optyka w domu klienta.